Aşk FM Dinle Googleda Ara

1994 yılından bu yana FM 102.1 frekansından başka bir adla yayın yapmakta olan radyomuz,2001 yılında ASY Medya Grup ailesine katıldı...Tüm iç Anadolu bölgesini içeren yayın ağıyla beraber internet üzerinden dünyanın her yerindeki dinleyicilerine ulaşmaktadır...

Yayın tarzımız halkın geniş bir kesimine hitap eden Arabesk ve Fantezi müzik. Arabeskin altın örnekleri, Fantazi müziğin en hit parçaları ve yer yer oyun havaları ile hem kentsel alanlara hen de kırsal kesime hitap eden radyomuz,tarzında eski ve yeni en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklıyor.
Yayın ilkemiz,seste ve müzikte kalite ve düzgünTürkçe.

Kısacası...

AŞK FM ,YENİ AŞKINIZ...

Yayın alanı İç Anadolu

Slogan Yeni aşkınız

İlk yayın tarihi 1994

Frekans 102.1 (Ankara)
98.6 (Eskişehir)
102.1 (Keyseri)
102.1 (Kırşehir)
96.0(Konya)

Türü Arabesk

Sahibi ASY Medya Grup

Websitesi: askfm.com.tr

Hiç yorum yok:

Radyo Yayınlarını Dinleyemiyorsanız:

Radyo Yayınlarını Dinleyemiyorsanız:
1. Windows Media Player Sürümünüzü Güncelleyiniz. Windows Media Player 11 Türkçe Sürümünü Buraya Tıklayarak Yükleyebilirsiniz.
2. Firefox kullanıyorsanız Media Player'i sorunsuz çalıştırabilmek için Media Player Plugin yüklemelisiniz. Windows XP, Vista versiyonları için Firefox Media Player Plugin yüklemek için buraya tıklayınız.3. Bütün bunları denediğiniz halde yayınları dinleyemiyorsanız internet bağlantınızın hızınızı kontrol ediniz. Bağlantı hızınız yavaş ise yayını dinleyemez veya kesintili olarak dinlersiniz. Bir başka sebeb ise radyo istasyonlarının kullanıcı limitlerinin dolu olması ihtimalidir. Bunun için bir süre bekleyip yeniden tekrar deneyiniz.